Brando's eyes | Krásná louka fest

Brando's Eyes

Zpět

Pátek, 17:00 - 17:45

Oči Marlona Branda figurují v písni Eyeless od Slipknot. Konkrétně ve větě: “ You can't see California without Marlon Brando's eyes. ” I po 16 letech od vzniku songu, dokázala tahle pasáž inspirovat rodící se pražskou kapelu natolik, aby podle ní svou skupinu pojmenovali.

Brando’s Eyes se začali formovat v roce 2015. Bubeník Martin Cvrk a kytarista Filip Staněk se rozhodli zabrousit do tvrdších žánrů, protože už jim nestačilo členství v rockové formaci CTM.

Žánr Brando’s Eyes by se dal vystihnout jako post hardcore, ale tak jednoduché to není. Sami členové nacházejí ve své tvorbě prvky metalu, HC i punku. N epřeslechnutelné jsou vlivy kapel jako Architects, Deftones, Beartooth, Of Mice And Men, ale i mnoha dalších.

Kapela právě rozjíždí koncertování. Jako jeden z prvních letních festivalů je zabookoval Rock for People. “ Brando’s Eyes vyčnívají z české scény díky svému hutném u, preciznímu zvuku a nápadům, za které by se nemusela stydět ani leckterá zahraniční kapela ” vysvětluje svůj výběr booker klubové scény RfP Filip Štancl.

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní produktoví partneři

Partneři festivalu

Mediální partneři


Kudy k nám

Mapa příjezdu

Mapa areálu

Pravidla pro vstup na festival