Ben Cristovao | Krásná louka fest

Ben Cristovao

Zpět

Sobota, 13:30 - 14:30

V roce 2009 byl finalistou talentové soutěže Česko Slovenská Superstar, kde skončil na 7. místě.

V roce 2010 vydal debutové album Definitely Different, nejúspěšnějšími singly alba jsou písně Give Me Some More a Put It On Me. Rok poté (2011) vychází druhé řadové album Benny Cristo. Deska obsahuje píseň s Monikou Bagárovou Chci a hit Na zdraví. Coby předskokan vystupoval například před americkou elektro-popovou skupinou Far East Movement či kubánsko-americkým rapperem Pitbullem.

V roce 2013 byl Ben Cristovao a jeho videoklip Bomby (režie Tomáš Kasal) nominován v kategorii videoklip roku v anketě Český slavík.

V roce 2015 vystoupil Ben Cristovao ve vyprodaném Foru Karlín.

V roce 2016 získal ocenění Český slavík, a to v kategorii Nejstreamovanější česká skladba.

V roce 2017 vydal své poslední album Poslední. Toto album nevyšlo na klasickém CD nosiči, ale fanoušci si jej mohli stáhnout prostřednictvím QR kódu na tričku se speciální grafikou. Hlavním motivem celé grafiky byl obraz Racek v moři, který namaloval přímo Cristovao. Z alba pochází například skladba Program, videoklip k ní natočil Tomáš Kasal. V září 2017 uskutečnil Ben Cristovao koncert v pražských Žlutých lázních pro 4000 lidí. Záznam několika písní z tohoto koncertu vyšel ve video podobě prostřednictvím VR brýlí.

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní produktoví partneři

Partneři festivalu

Mediální partneři


Kudy k nám

Mapa příjezdu

Mapa areálu

Pravidla pro vstup na festival