Marpo & Troublegang | Krásná louka fest

Marpo & Troublegang

Zpět

Sobota, 22:50 - 23:50

S rapem začal ve třinácti letech. Tehdy měl mikrofon za pár korun, nahrával si na magnetofon a koncerty hrál jen pro pár lidí. V tomto období Marpo vydal tři neoficiální CD v angličtině – Lyrical Heavy Weight, Verbal Expression Vol.1 a Verbal Expression Vol. 2. O několik let později založil Marpo spolu s MC Wohnoutem, Oerem, Shareemem a DJ Paickem kapelu Charakter.

V roce 2005 došlo k setkání s Gipsym z kapely Syndrom Snopp, který Marpovi vyprodukoval desku Původ Umění. Té se prodalo okolo 1000 kusů. Na desce hostovali např. Outhere, Hugo Toxxx aj. Půl roku po svém debutu se Marpo zúčastnil největšího rap battlu v historii českého rapu – RAP FIGHT VOL. 1 o 50 000 Kč. Zde Marpo spolu s Tafrobem vyhráli a zároveň porazili MC's jako jsou Phat, Čistychov nebo Gipsy. Proběhlo druhé kolo a Marpo se účastnil finále Whos The King Final Rap Fight o 100 000 Kč, kde Marpo s velkým předstihem zhruba o 150 hlasů zvítězil nad Tafrobem a Zverinou.

V roce 2012 Marpo vydal spolu s (MC Wohnoutem) dlouho očekávané 352EP s featama od IronKapa a Hard Targeta. Marpo se stal členem PVP Label.

30. září 2013 vyšlo 5. studiové album s názvem R!OT následováno komplet vyprodaným tour.

23. září 2015 vyšlo TroubleGang Album, které obsahuje 12 tracků. Marpo se stal členem Mafia Records.

29. února 2016 Marpo vydal své 6. studiové album Lone Survivor opět s dvanácti songy. Instrumentály jsou pod záštitou zahraniční produkce. Jako první český rapper uspořádal křest v hale (Incheba, vyprodáno - 4000 lidí), hosté Ektor a Separ.

5. března 2018 vydal Marpo své 7. studiové album Dead Man Walking. Album se nahrávalo v Anglie, kde celou desku produkoval Clint Murphy ze studia Modern World Studios. Následovalo tour s názvem ROAD TO MARPOARENA. Dne 19.5.2018 uspořádal jako první český rapper na scéně koncert ve vyprodané O2 arena, kterou pohltil dvanáctitisíci dav fanoušků.

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní produktoví partneři

Partneři festivalu

Mediální partneři


Kudy k nám

Mapa příjezdu

Mapa areálu

Pravidla pro vstup na festival