Jakub Děkan | Krásná louka fest

Jakub Děkan

Zpět

Sobota, 14:40 - 15:40

V roce 2008 jsme s klukama založili rock popovou skupinu Rosemary, u které nám vyšlo úspěšné EP s názvem Lies.

Už v 17ti letech jsem odstartoval kariéru moderátora převážně maturitních plesů nebo sportovních či kulturních akcí.

Ve 20ti letech jsem se stal členem kapely Attic Vanity ( Post-HC), se kterou jsem objel mou první tour s názvem Live Life Tour. Během totoho působení mi bylo umožněno mé první hostování a to s Pauliem Garandem a dvojicí Beef - ODD.

Po krátké době jsme spolu s Pauliem za sebou zanechali úspěšnou stopu, kterou byl track Pavučina Lží. Ta má ke dnešnímu dni přes 2 miliony shlédnutí.

Poté pokračovala spolupráce s Pauliem Garandem a Kenny Roughem. Společně jsme objeli 3 úspěsná tour (Čundr Country, V hlavní roli a Molo). V průběhu této doby probíhaly i připravy na první desku Andělé a Démoni skupiny Atmo music. Osobně jsem se svým hlasem podílel na 6ti songách.

Díky pěveckému posunu jsem se rozhodl pokračovat ve spolupráci s Atmo music. Na rozmezí roku 2013 a 2014 se rada Atmo rozhodla, že mě mezi sebe vezmou a já se tak stal oficiálně jejím koncertním členem.

Ta úplně největší pecka je singl Andělé se 2,5 milionem shlédnutí. Tento singl se dostal do maximální rotace rádia Evropa 2. Byl hraný 4x - 8x denně.

Totéž vydavatelství, které zaštiťuje Atmo music oslovilo i mě samotného, jako sólového interpreta. Warner music bude zastřešovat mou první sólovou desku na které budu spolupracovat se skvělým hudebním producentem Ondřejem Turtákem, nazývaným ODD.

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní produktoví partneři

Partneři festivalu

Mediální partneři


Kudy k nám

Mapa příjezdu

Mapa areálu

Pravidla pro vstup na festival